Nabízíme

 jak a proč změnit stravu,  důsledky změny, jaké potraviny jíst, jaké suroviny  použít, kde je nakoupit, je BIO lepší, proč prevence, vaření v praxi


Je prokázáno, že změnou stravy lze ovlivnit zdraví, psychiku i vzhled. Pokud máte zdravotní problémy, toužíte zhubnout a nebo se chcete jen zdravě stravovat - neváhejte a udělejte změnu! Nabízíme Lekce vaření u Vás doma. Uvaříme kompletní menu zdravé stravy v bio kvalitě (polévka, hlavní chod, desert) , seznámíme Vás se zdravými surovinami a provedeme analýzu Vaší kondice. Navrhneme  změnu, doporučíme a probereme  systém stravování.  Servis zdraví inspiruje ke změně životního stylu teorií i praxí. Sami budete překvapeni, jak postupnými kroky dosáhnete velké změny a zlepšení zdraví. 
Potřebujete upravit svoji hmotnost? Je tady Hubnutí na "míru". A pokud se Vám tato změna životního stylu osvědčí a těší Vás starat se o své zdraví, cítit se dobře a mít výsledky, je možné se vydat cestou profesionála. Předávat své zkušenosti i ostatním prostřednictvím  Poradce zdravého životního stylu-rekvalifikační kurz. A jestliže  se budete věnovat prevenci zdraví  již od svého mládí je velká pravděpodobnost, že prožijete zdravé stáří.