O mně

Zájem o zdraví a prevenci  je můj velký koníček. Domnívám se, že prevencí  si můžeme zajistit zdravé stáří.  V mládí nad kvalitou stáří nepřemýšlíme, ale s přibývajícím věkem zjistíme, že  stáří chceme prožít  důstojně.  Mým přáním je být úspěšným zdravotním koučem pro všechny.

Zdravotní kouč je mentor, který pracuje s klienty, aby dosáhli svých cílů v oblasti zdraví. Pod pojem zdraví se zahrnuje strava, vztahy, pohyb, kariéra a duchovno. Zdravotní kouč může pomoci lidem stát se zdravější a šťastnější ve všech oblastech jejich života. 

Jmenuji se Marcela   a bydlím v Horní Lhotě u Ostravy. Již více než patnáct  let  se věnuji prevenci zdraví. Mým koníčkem je zdravá výživa,  zdravotní cvičení, masáže a vše co s tím souvisí. Jednoduše - zdravý životní styl. Absolvovala jsem kurzy, které s touto problematikou souvisí - cvičitel zdravotní TV, poradce pro výživu, masér, kurz psychologie, poradce zdravého životního stylu, kurz sociálního pracovníka a další zájmové kurzy např. akupresura, moxování, canesterapie apod. Na základě získaných zkušeností nabízím své služby při prevenci zdraví , snížení hmotnosti a lekce správného vaření pro všechny, kteří  chtějí být dlouho zdraví a dožít se důstojně svého stáří v plné síle a pohodě