Zdravé stáří

návštěvy ZOO, výtvarnou činnost, předčítání, společenské hry, návštěvu společenských akcí, kina, divadla, galérií, památek, výlety do přírody, pikniky, jízda na koloběžce .....

"Lépe pozdě nežli později" 

CENÍK

Cena lekce 60 min - 490 Kč

Cena lekce 80 min - 590 Kč

KONTAKT 604 122 772

Nudí se Vaši rodiče či přátelé v důchodovém věku? Chcete jim dopřát zábavu, kulturu nebo sportovní aktivity? Touží se podívat do známých míst z mládí, nebo navštívit ZOO? Hrají rádi společenské hry? Chtěli by si zajít do přírody na piknik? Nebo rádi něco vyrábějí a baví je výtvarná činnost? Chcete jim dopřát návštěvu divadla či galérie? Věnovali se Vaši senioři v mládí sportování? Chybí jim pohyb a vy nevíte jaký druh pohybu zvolit? Začíná jim ubývat sil a cítíte, že potřebují dobít baterky? Necítí se po jídle dobře a mají potřebu se stravovat trochu jinak? Nevíte jakou zvolit změnu stravování aby se cítili lépe? Proto je tady náš terénní aktivizační pracovník - Společnice.
Rádi Vám poradíme, jak změnit cokoliv k lepšímu a následněuvedeme do praxe. Kdo má chuť, nabízíme lekce správného vaření. Vždy začínáme osobní konzultací se seniorem v domácím prostředí. Předpokladem je, že senior o změnu stojí, je komunikativní a mobilní.